Ladja na Zakintosu

Pozimi so me iz Grčije poklicali, da so na moji spletni strani videli serijo fotografij z Zakintosa, kjer sva se predlani ustavila z Alešem. Povedali so, da jim je vihar razbil znamenito nasedlo ladjo na plaži in da nameravajo to turistično znamenitost obnoviti, zato so razpisali natečaj za izbor najboljših fotografij ladje iz preteklih let.
Mislil sem da se šalijo in sem jim dovolil, da moje fotografije lahko uporabijo.
Pred dvema tednoma sem iz Grčije dobil mail, da so moje fotografije zmagale na natečaju in da sem za nagrado dobil 50.000 evrov.
Še vedno nisem verjel, dokler predvčerajšnjim nisem preveril svojega bančnega računa in na njem videl nakazilo tega denarja.
Pravljice se vendarle dogajajo.
Kaže, da mi letos ne bo več potrebno iti v službo in bom lahko kar nadaljeval z jadranjem. Super!⛵
Razbitine ladje danes.
 
 
Ena od fotografij ladje, kakršna je bila pred letošnjim zimskim viharjem. Boljših fotografij ladje ne smem objaviti, ker sem Grkom odstopil vse pravice. (Skokica je zasidrana v ozadju.)

To je spremljevalna tema objave na https://www.tepes.info/2024/04/01/ladja-na-zakintosu/
1 všeček

@mirante, prvoaprilske ti kar grejo, upam da se ti enkrat tudi uresničijo. :upside_down_face: