Sapice v Piranskem zalivu

V Elanu sem se zadnjega pol leta dogovarjal za sodelovanje pri mojih jadralskih projektih v prihodnjih letih, in da bi za naslednjo pot okoli sveta po bolj ugodnih pogojih kupil novo Elanovo jadrnico. Za naslednje oceanske poti sem si pač želel nekaj več hitrosti in udobja na morju.


To je spremljevalna tema objave na https://www.tepes.info/2021/07/20/sapice-v-piranskem-zalivu/
3 všečke

@mirante a to da je kuhinja naprej te pa ne moti? Meni je to čista neumnost, da moraš čez cel salon nosit stvari iz kuhinje v kokpit.

Očitno ti ni bila usojena. Bo že tako prav.

Bolj me zanima jadralski del barke, v notranjosti pa le osnovno udobje in kuhinja ni med mojimi prioritetamu pri izboru :).
Pri Elanovcih me je presenetil nenaden obrat, saj smo se dogovarjali o sodelovanju pri promociji, pa to naenkrat ni bilo več zaželeno, in dogovarjal sem se za osnovno opremo barke, zdaj pa so naenkrat postavili pogoj zelo bogato opremljene barke, če želim dobiti ustrezen popust. Za luksuzno opremo, ki je v bistvu balast za oceanske poti, bi moral plačati veliko preveč.

1 všeček