Projekt Sailing Logs

Zdravo jadralci.

Lani sem začel s projektom video bloga (glasbenih videov) na temo jadralskih užitkov (www.sailinglogs.com). Odziv je bil izjemo dober, a je kasneje stvar iz večih razlogov šla na pavzo. Letos se mi pridružuje še en jadralec z žilico za video in zadevo bova v kratkeva zagnala ponovno.

Barba Week ep.1:

Barba Week ep.2:

Crossing the narrow sea:

Zgoraj sem prilepil videe, ki so že objavljeni. Verjamem da bodo za marsikoga zanimivi, a tukaj to objavljam ker bi rad zbral konstruktiven feedback. Vesel bom vsakega komentarja, predvsem pa si želim odgovoriti na naslednja vprašanja:

  • Kaj manjka? Kaj vas moti?
  • Je kontekst dovolj jasen in ali je sploh pomemben? (kdo smo, kaj se sploh dogaja)
  • Je dolžina videov predolga?
  • Je kvaliteta video-montaže zadovoljiva? Bi preveč škodilo rahlo spustiti kvaliteto (trenutno izgubljam ogromno časa)?
  • Kaj si mislite o izbrani glasbi? Vas je katera od pesmi motila?

Hvala vsem!!

2 všečka

Super kvalitetna produkcija. Glasba dobro doda vzdušje.
Konteksta ne rabiš - meni je to predstavljanje na dolgo v začetku vedno odveč - bolje takoj na akcijo.
Pri zadnjem malo pogrešam imena lokacij - sicer je na začetku ruta, ampak nekomu, ki mu je neka scena všeč, bi bilo fajn vedeti, kje približno je to (saj lokalci večinoma prepoznamo, samo ostali gledalci ne). Je pa mogoče to težje v takem videu, ki je tematsko zmontiran (in se ista lokacija pokaže v več delih).

Shot premca se malo ponavlja in skoraj vedno je enak kot - saj je fajn, samo več različnih bi bilo fajn.

Jaz verjetno ne bi opazil, če bi malo poenostavil montažo, je pa res, da nimam najbolj umetniško oko…

1 všeček